“Kemi incizuar video porno”/ Rrëfimi i 25 vjeçares: Bëmë edhe seks treshe, por tani ai...!

Life style

“Kemi incizuar video porno”/ Rrëfimi i 25 vjeçares: Bëmë edhe seks treshe, por tani ai...!

Nga: BOTA SOT Më: 27 maj 2023 Në ora: 22:17
Foto ilustrim

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një 25 vjeçare.

Ajo ka treguar që ish i dashuri i saj ka shpërndarë videot prono që kanë inqizuar së bashku pa lejen e saj.

Ndërsa psikologia thotë që është tradhti e pabesi kjo që ka bërë ish i dashuri dhe se duhet të ndërmarrur masa për të larguar ato video.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: Ish i dashuri im gjithmonë ëndërronte që ne të bënim filma porno së bashku, por unë kurrë nuk kam qenë e interesuar për këtë ide.

Tani kam zbuluar se ai ngarkoi videot tona private në sajte të ndryshme për të rritur - dhe jam absolutisht i shkatërruar.

Ne kishim një jetë seksuale vërtet aventureske dhe argëtuese dhe gjithmonë e dija se ai ishte një ekzibicionist, por kjo më ka lënduar vërtet, shkruan The Sun, përcjell “Bota sot”.

Unë jam 25 vjeç, ai është 27 vjeçar dhe kemi qenë bashkë për dy vjet.

Mësova vetëm se çfarë kishte bërë ish-i im, sepse një shoqe e përbashkët e mori vesh dhe më tha.

Fillimisht u njohëm përmes miqve në një natë dhe ai ishte jeta dhe shpirti i festës.

Ai nuk humbi kohë duke më afruar dhe më lau me komplimente.

Ai më bëri të ndihem kaq e veçantë dhe seksi.

Ai donte që unë ta çoja në shtëpi atë natën e parë, por i thashë se nuk e çova askënd në shtëpi menjëherë.

Gjatë dy javëve të ardhshme ne dolëm disa herë dhe çdo herë ai më bënte të ndihesha kaq e dëshirueshme.

Kur u kthyem tek imja, e bëri seksin edhe më intensiv, sepse e kisha bërë që ta priste.

Ai më tha se nuk kishte të dashur për vite, por se ndihej i veçantë me mua.

Mendova se po na pëlqente vërtet njëri-tjetri.

Jeta jonë seksuale ishte e shkëlqyer dhe çdo herë ishte ndryshe.

Provuam çdo gjë, nga lodra të ndryshme e deri te pozicione të ndryshme seksuale dhe treshe, madje pranova që të na filmonte gjatë seksit.

Por e vetmja gjë që nuk do të bëja ishte të ndaja filmat tanë me të tjerët dhe sigurisht që nuk doja që ata të dilnin në ndonjë faqe interneti.

Ai u përpoq të më bindte, por në fund hoqi dorë dhe mendova se ky ishte fundi i tij.

Pastaj mora punën time të ëndrrave si blerës i modës në një qytet tjetër dhe filluam të largoheshim.

Gjëja tjetër, kuptova se ai kishte tradhtuar për muaj të tërë në qytetin tonë të lindjes, kështu që më pas mbarova me të.

Kjo ishte gjashtë muaj më parë dhe, megjithëse mendova se e kisha kaluar atë, zbulimi i fundit më ka mërzitur vërtet.

Përgjigja e psikologes: Nuk është çudi që ndiheni të tradhtuar nga ish-i juaj.

Ai ju ka zhgënjyer keq.

Duke shpërndarë dhe ngarkuar video private pa dijeninë ose pëlqimin tuaj, ai gjithashtu ka shkelur ligjin.

Kjo konsiderohet pornografi hakmarrëse.

Do të ndiheni të dhunuar dhe të poshtëruar, por mund të merrni ndihmë për të hequr këtë përmbajtje.

Merrni pamje nga ekrani të çdo përmbajtjeje dhe korrespondence me ish-in tuaj. Mund t'ju duhet për prova.

Më pas kontaktoni revengepornhelpline.org.uk (0345 6000 459) i cili mund t'ju flasë për hapat e ardhshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat