Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Life style

Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Më: 8 qershor 2023 Në ora: 16:53
Foto ilustrim

Për dekada, prindërit kanë shkëmbyer mënyra dhe këshilla se si të qetësojnë një fëmijë që qan dhe është nervoz.

Një video që tregon si prindërit e qetësojnë fëmijën e tyre nga qarja me një truk të thjeshtë, u bë shpejt virale në rrjetet sociale.

Gjegjësisht, një nënë e re ka postuar një video në profilin e saj në TikTok, ku tregon se si vajza e saj pushoi së qari pasi ia lëshoi një këngë të Pitbull.

@libertyydizneyy The amount of times i play this song a day is actually absurd…. someone tell Pitbull i need to hire him as a full time sitter🤣 #pitbull #funnybabyvideos #hotelroomservice #mr305 ♬ original sound - lib🤎

“Sa herë në ditë që e lëshoj këtë këngë, është në fakt absurde…”.

“Dikush le t’i thotë Pitbullit se duhet ta punësoj si kujdestar me kohë të plotë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e videos.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat