“Më premtoi se do ta lë burrin e saj, por nuk ndodhi kurrë”/ Burri rrëfen aferën seksuale me instuktoren e “ndihmës së pare”

Life style

“Më premtoi se do ta lë burrin e saj, por nuk ndodhi kurrë”/ Burri rrëfen aferën seksuale me instuktoren e “ndihmës së pare”

Nga: Bota sot Më: 18 shtator 2023 Në ora: 22:35
Foto ilustrim

Një burrë është dashuruar në instruktoren e ndihmës së parë, me të cilën ka krijuar një aferë, ani pse ajo është e martuar.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: E dashura ime është e bukur, argëtuese dhe e shoh të ardhmen time me të, por pas një lidhjeje katërvjeçare po filloj të shqetësohem se do të jem vetëm i dyti në jetën e saj.

Ne u takuam duke praktikuar frymëmarrjen artificiale në një kurs të ndihmës së parë ku ajo ishte mbikëqyrëse.

Megjithatë, reputacioni i saj i parapriu kësaj, pasi unë dhe shokët e mi të punës i referohemi të gjithë asaj si "shpëtimtarja e nxehtë".

Nuk e njihnim, por ajo është mahnitëse dhe me të vërtetë spikati.

Kështu që kur ajo ishte në kursin tim dhe padyshim që flirtoi me mua, unë u emocionova.

Ne kaluam nga praktikimi gojë më gojë në puthje në jetën reale, seks dhe më pas në një lidhje të plotë.

Ajo më kishte thënë herët se ishte e martuar, por tha se ishte një gabim për të cilin tani ishte penduar.

Unë jam një burrë 31 vjeç dhe e dashura ime është 39. Unë kam qenë i fokusuar në këtë lidhje për vite me radhë pa ecur përpara.

Burri i saj ka një vajzë me aftësi të kufizuara të rënda nga gruaja e tij e parë.

Ai merr radhën me ish-gruan e tij duke u kujdesur për të në shtëpinë e tyre të përshtatur.

Kur burri i saj ndihmon ish-gruan e tij në pushime me vajzën e tyre, edhe ne largohemi – duke u bërë si një çift normal.

Kjo grua më ka premtuar pafundësisht se do ta lë burrin e saj, por nuk ndodhi kurrë.

Unë nuk mund ta shoh atë të largohet ndonjëherë dhe ne u grindëm për këtë javën e kaluar.

Përfundova me stuhi për t'i thënë se kishte mbaruar, por sapo ajo më rrëshqiti duart rreth qafës, ne përfunduam përsëri në shtrat.

Supozimi im është se burri i saj mendon se martesa e tyre është mrekulli.

Ajo po ha tortën e saj dhe po e ha ndërsa ai është larg.

Përgjigja e psikologes: Ju plotësoni ato boshllëqe të zbrazëta në kushtet e saj, kështu që nuk ka asnjë nxitje që ajo të angazhohet për ju.

Ajo ju ka dhuruar momente të lumtura për një pjesë të madhe të jetës suaj.

Por, mos u dorëzoni pas joshjes së saj pa fije, pa rrugëdalje. Vendosni t'i jepni fund kësaj afere.

Qëndroni i vendosur dhe përqendrohuni në përmirësimin e jetës tuaj shoqërore.

Jepini vetes një shans për të gjetur dikë tjetër që do t'ju bëjë prioritetin e tyre numër një.

Të qëndrosh me të në fund do të thotë më shumë zemër-thyerje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat