Nëse ende nuk e ke të qartë: Këto shenja tregojnë se ke rënë në dashuri

Life style

Nëse ende nuk e ke të qartë: Këto shenja tregojnë se ke rënë në dashuri

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 15:33
Foto ilustrim

Nëse ende s’e ke ndarë mendjen nëse je vërtet i/e dashuruar me të, janë disa shenja të pamohueshme që tregojnë se po, emocioni që ti ndien është vërtet dashuri. Jo, s’po flasim për fluturat në stomak, por për:

Ndjesitë e tua nuk zbehen me kohën dhe as pas zënkave

Kur je me të, je prezent/e dhe shijon të tashmen

Mund të bësh biseda të rëndësishme dhe të vështira

Mund të jesh 100% vetvetja

I do edhe defektet e tij/saj

Ndihesh kurioz/e për të

Do të bësh sa më shumë aventura me të

Nëse ai/ajo është i/e mërzitur, automatikisht je edhe ti

Mendon se ke gjetur personin e duhur

E shijon shumë seksin me të

closevolume_off
E ardhmja të duket më e bukur

Mezi pret të komunikosh me të

Ndihesh si një person më i mirë

Ndihesh i/e sigurt me të

Nuk të flitet me të tjerët

Edhe momentet ‘e mërzitshme’ janë të bukura

Ua prezanton miqve me krenari

Mundohesh që ta ndihmosh dhe ta bësh të lumtur

Lidhja me të duket e sinqertë, nuk lë vend për ‘overthinking’ dhe lojëra xhelozie

Je fizikisht dhe seksualisht i/e tërhequr prej saj/tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat