“Seks në zyre”/ Rrëfimi i 31 vjeçarit: Ja si përfundova në krahët e recepsionistes, tani ajo po më kërkon...!

Life style

“Seks në zyre”/ Rrëfimi i 31 vjeçarit: Ja si përfundova në krahët e recepsionistes, tani ajo po më kërkon...!

Nga: BOTA SOT Më: 23 shtator 2023 Në ora: 22:26
Foto ilustrim

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një 31 vjeçar.

Ai ka treguar që ka bërë seks në zyre me recepsionisten e tij mirëpo që tani ka frikë që e fejuara e tij e merr vesh.

Ndërsa psikologia thotë që duhet të i thotë recepsioniste që gjithçka ka mbaruar dhe të jetë i sinqert me të fejuarën e tij dhe të e kalojnë më lehtë këtë situatë.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologes: Unë jam 33 vjeç dhe menaxhoj një bar dhe restorant.

Recepsionistja jonë është një 28-vjeçare mahnitëse, e cila shkon me të gjithë klientët dhe është shumë e mirë në punën e saj.

Një ditë po bisedonim dhe ajo më tha se jeta e saj e dashurisë ishte e kotë, shkruan The Sun, përcjell “Bota sot”.

Pavarësisht se është absolutisht e mrekullueshme, ajo takohet vetëm me burra që e përdorin për seks.

Bëra një koment të hedhur që nëse nuk do të isha e fejuar, do të doja ta trajtoja atë në mënyrën e duhur.

Që atëherë e tutje ajo patjetër bëri një përpjekje shtesë rreth meje dhe në një festë verore pune më kërkoi të kthehesha në vendin e saj.

Një ditë më parë, pata një debat të madh me të fejuarën time, 31 vjeçe, e cila nuk po fliste me mua.

Kështu, me disa birra brenda meje, pranova me lehtësi.

Kaluam një natë kaq argëtuese. Edhe pse isha pak i dehur i çrregullt, ajo tha se nuk e kishte problem dhe donte të lidhej sërish kur të isha më esëll.

Tani ajo ka filluar të vijë pas meje në punë dhe të më përkëdhelë mua, ose veten.

Ajo është marrë për të ardhur në zyrën time dhe për të më kapur.

Kisha shumë frikë se do të kapeshim, por ajo vetëm qeshi.

Ne kemi bërë seks tre herë në punë tani, por dua që të ndalet.

Unë dhe e fejuara ime i kemi rregulluar gjërat dhe kam frikë se ajo do të mësojë për këtë.

Recepsionistja ka filluar të më telefonojë gjatë gjithë kohës, duke kërkuar që ta takoj menjëherë.

Justifikimet janë veshur goxha hollë me të fejuarën time.

Kjo grua ka filluar të më akuzojë se jam si të gjithë burrat e tjerë – e përdor vetëm për seks.

Ajo thotë se i premtova se do ta "trajtoja ashtu siç duhet" dhe mund t'i duhet t'i tregojë të fejuarës sime se me çfarë lloj burri do të martohet.

Nuk e di kurrë se kur do të më kontaktojë apo çfarë do të bëjë më pas.

Nuk jam i sigurt se si të kthej gjithçka.

Përgjigjja e psikologes: Kam frikë se xhindi është jashtë shishes.

Gjithçka që mund të bëni është të shpresoni që e fejuara juaj t'ju dojë aq sa për t'ju dhënë një mundësi tjetër.

Tani që e keni kuptuar se seksi me trokitje e lehtë mund të ketë një anë negative, duhet të jeni të vendosur dhe të qartë.

Thuaji asaj se ishte argëtuese ndërsa zgjati, por ka mbaruar.

Rrini në armët tuaja.

Ajo mund të jetë bindëse, pasi ajo di të shtypë butonat tuaj.

Do të ishte e mençur të bëhesh i pastër me të fejuarën tënde pasi tingëllon e mundshme që ajo do t'i tregojë asaj.

Gjithmonë do të vijë më mirë nga ju.

Ju duhet të lexoni paketën time të mbështetjes Mashtrimi – A mund ta kapërceni atë? e cila do t'ju ndihmojë të dy të punoni nëse mund t'i mbijetoni kësaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat