Femrat që e kanë të vështirë të mbajnë lidhje dashurie janë të lindura në tri shenja të horoskopit

Life style

Femrat që e kanë të vështirë të mbajnë lidhje dashurie janë të lindura në tri shenja të horoskopit

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 20:58
Foto ilustrim

Është shumë e vështirë për to të krijojnë në marrëdhënie dashurie, sepse karakteri i tyre nuk i lejon të qëndrojnë në një bashkësi për një kohë të gjatë

Virgjëresha

Ka një gjë që njerëzit nuk e pëlqejnë te Virgjëreshat – është natyra e tyre obsesive kritike dhe gjykuese. Për shkak të filozofisë së tyre perfeksioniste, Virgjëreshat kanë standarde të paarsyeshme të larta.

Ajo do të presë që ju të jeni më shumë se ajo që jeni dhe nuk do t’i vijë keq që ndiheni keq, sepse i keni dështuar pritshmëritë e saj. Ajo konsideron që ka të drejtë për të vendosur standarde të larta dhe, nëse vërtet dëshiron të jesh me të, duhet të bësh më të mirën për t’i përmbushur ato.

Akrepi

Nga të gjitha shenjat e horoskopit, femrat e shenjës së Akrepit kanë shumë cilësi. Janë të zgjuara, perceptuese, të organizuara dhe të përgjegjshme. Ajo që u mungon është përkushtimi. Ato i bëjnë gjërat në një mënyrë të caktuar dhe urrejnë kur detyrohen të përshtaten me dëshirat e njerëzve të tjerë.

Duhet shumë mund dhe përkushtim që një grua si kjo t’i përkushtohet një marrëdhënieje me ju. Shumica e meshkujve mbeten të zhgënjyer.

Dashi

Femrat e kësaj shenje duhet patjetër të kontrollojnë dhe mbikëqyrin çdo aspekt të marrëdhënies. Nuk është se nuk të respektojnë si person. Të tilla janë natyrshëm. Ato duhet të planifikojnë gjithçka paraprakisht dhe duan që çdo detaj në marrëdhënie të jetë në vendin e vet. Për shkak të vetëbesimit të tyre, në fillim janë interesante, por ky vetëbesim përfundimisht kthehet në një natyrë mbizotëruese që do ta keni të vështirë ta përballoni.

Ato nuk do të reagojnë mirë ndaj dikujt që i kërcënon, ndaj dikujt personaliteti i të cilit është po aq intensiv dhe i fuqishëm sa i tyre. Gjëja më e rëndësishme është të mbani në mend se ato nuk duan që marrëdhënia e tyre të jetë një luftë për epërsi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat