“Dua ta shikoj gruan time duke bërë seks me meshkuj tjerë, por nuk di si t’ia them”

Life style

“Dua ta shikoj gruan time duke bërë seks me meshkuj tjerë, por nuk di si t’ia them”

Nga: Bota sot Më: 20 nëntor 2023 Në ora: 22:26
Ilustrim

E dashur Deidre: Për kohë të gjatë jam një qyqar dhe dua ta shikoj gruan time duke bërë seks me burra të tjerë, por nuk di si ta pyes.

Ne jemi të martuar për 11 vjet dhe nuk kemi fëmijë.

Ajo është një zonjë shumë tërheqëse dhe unë mund të shoh kur ajo është jashtë me mua se ajo kthen kokën. Ajo ka një trup të bukur.

Ajo ka sallonin e saj të parukerisë dhe merr shumë vëmendje dhe mesazhe të paftuara nga burrat, ndonjëherë klientët e saj, ndonjëherë të huajt.

Ajo më tregon dhe thotë se janë qesharake. Ajo kurrë nuk i mori seriozisht mesazhet.

Unë jam një burrë 39 vjeç dhe jam një djalë i madh, por jam i zakonshëm për t'u parë dhe nuk marr vëmendjen që merr gruaja ime.

Ne kemi një jetë seksuale aventureske. Asaj i pëlqen të vishet për mua dhe ne kënaqemi me lojën me role.

Kohët e fundit, ndërsa ishim me pushime, një djalë na u prezantua me gruan e tij dhe patëm një bisedë të mirë.

Më vonë, ai na pyeti nëse donim të bashkoheshim me të dhe gruan e tij në dhomën e tyre për "pak argëtim".

Ne e refuzuam atë, por ndezi një bisedë mes nesh nëse do të guxonim ndonjëherë të sillnim dikë tjetër në jetën tonë seksuale.

Gruaja ime tha se ndihej shumë e turpshme për ta bërë këtë, por kur bëmë seks më vonë atë natë - dhe ishte seks i mrekullueshëm - ajo thirri emrin e të njëjtit djalë sapo arriti orgazmën.

Ajo ishte e mërzitur për këtë, por unë e ngacmova dhe i thashë: "Ndoshta kemi qenë shumë të nxituar për ta refuzuar?"

Tani nuk mund të ndaloj së menduari për të. A duhet ta pyes gruan time nëse do të ishte e gatshme të bënte seks me dikë ndërsa unë e shikoja atë?

Deidre thotë: Ju mundeni, por kërkimi i emocioneve që dëshironi mund të mos ketë rezultatet që prisni.

Disa njerëz zgjohen nga mendimi për të parë një burrë tjetër duke bërë seks me partneren e tyre.

Është një nga fetishet më të zakonshme - por ka rreziqe të përfshira.

Nëse gruaja juaj do të fillonte të kishte ndjenja për personin që bën seks me të, apo edhe nëse do të donte një performancë të përsëritur, a do të komprometonte kjo se si ndiheshit për aftësinë tuaj seksuale?

Nëse kjo është diçka që të dy dëshironi të bëni, vendosni kufijtë tuaj, jo më pak duke praktikuar seks të sigurt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat