Rrëfehet punëtori: Shoku ma ‘la amanet” të dashurën e tij ta ruaja, por unë bëra seks të mrekullueshëm me të dhe tani...

Life style

Rrëfehet punëtori: Shoku ma ‘la amanet” të dashurën e tij ta ruaja, por unë bëra seks të mrekullueshëm me të dhe tani...

Nga: Bota sot Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 22:33
Foto ilustrim

Një 35 vjeçar ka rrëfyer historinë e tij me të dashurën e shokut. 35 vjeçari ka treguar sesi shoku i tij ka fituar një kontratë pune jashtë vendit dhe i ka kërkuar atij që t’ia ruante të dashurën nga vizitorët e pa dëshiruar.

Por, ai nuk ka qëndruar në besë dhe ka bërë seks me të dhe ajo ka mbetur shtatzënë me fëmijën e tij.

E dashur Deidre:

Miku im filloi të punonte jashtë dhe ai më kërkoi të kujdessha për të dashurën e tij dhe tani ajo po mban fëmijën tim.

E dashura e shokut tim është e bukur. Ajo jeton me nënën dhe motrën e saj. Ata kanë pasur probleme me peshkaqenë të dyshimtë dhe mamaja e saj ka probleme shëndetësore, kështu që ajo ka qenë vërtet e shqetësuar.

Miku im është 34 vjeç dhe iu ofrua një kontratë e mrekullueshme për të instaluar sisteme me brez të gjerë në skajin tjetër të vendit.

Është larg shtëpisë, por ai e dinte se më shumë para do ta ndihmonin të dashurën e tij, e cila është 31 vjeç.

Por ai ishte i shqetësuar për burrat që thërrisnin për t'u përpjekur të merrnin para ndërsa ai ishte larg.

Kështu që ai më kërkoi ta kontrolloja rregullisht në rast se do të kishte ndonjë vizitor të padëshiruar.

Unë jam punëtor dhe jam 35 vjeç.

Përpara kësaj, unë gjithmonë kisha shkuar me të, por nuk e njihja vërtet.

Në përputhje me fjalën time, do ta kontrolloja të paktën një herë në javë.

Pastaj një pasdite e dashura e tij më telefonoi sepse nëna e saj kishte rënë dhe ajo nuk mund ta ngrinte. Unë isha atje brenda dhjetë minutash për të ndihmuar.

E dashura e tij ishte shumë mirënjohëse, por qau. Ajo po ndjente stresin.

E përqafova dhe e mbajta dhe më pas u puthëm.

Gjërat papritmas u bënë më pasionante. Ajo më kapi dorën dhe më çoi në dhomën e saj të gjumit. Kemi bërë seksin më të mrekullueshëm.

U ndjeva mirë, por u ndjeva keq për shokun tim. Ai më kishte besuar që ta ndihmoja dhe unë e kisha tradhtuar.

Më ka telefonuar e dashura e tij, duke më kërkuar të kaloj, por unë nuk do të shkoj më larg se hapi i parë.

Tani ajo më ka thënë se po pret dhe se është fëmija im. Çfarë duhet të bëj?

Pergjigjja e Deidres:

Vendimi nëse do të vazhdojë shtatzëninë duhet të mbetet me të. Nëse ata kanë shqetësime financiare, ajo mund të vendosë se koha nuk është e përshtatshme për të, por është thirrja e saj.

Ju nuk po e kërkoni këtë, por një fëmijë meriton dy prindër të dashur dhe ju do të duhet ta mbështesni fëmijën financiarisht të paktën.

A jeni gati të luani rolin tuaj?

Ju mund të bëni vetëm një test të ADN-së për të vërtetuar atësinë pasi fëmija të lindë, por mund të gjeni më shumë informacion përmes Cellmark (cellmark.co.uk, 0800 036 2522) i cili ofron teste të ADN-së konfidenciale, përfundimtare, të miratuara nga gjykata.

Nëse ajo vazhdon me shtatzëninë, atëherë e vërteta pa dyshim do të dalë në shesh dhe ju do të duhet të përgatiteni për të humbur një mik.

Paketa ime e mbështetjes për shtatzëninë e paplanifikuar shpjegon se ku mund të gjesh ndihmë urgjente.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat