"Bëra seksin më të mirë të jetës time me ish të dashurën, por ajo më la duke..."

Life style

"Bëra seksin më të mirë të jetës time me ish të dashurën, por ajo më la duke..."

Nga: Bota sot Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 22:12
Ilustrim

E dashur Deidre: Kam shijuar seks fantastik me dikë që e kam dashur për shumë vite, por më pas u ftoh dhe nuk e dija nëse do të bashkohesha plotësisht me të.

Ne të dy jemi 26 vjeç dhe jemi miq prej vitesh.

Ka pasur gjithmonë një tërheqje mes nesh, por ajo ishte në një lidhje afatgjatë, kështu që asgjë nuk doli prej saj.

Tetë muaj më parë u përplasa me të në një natë jashtë dhe ajo ishte e emocionuar të më shihte.

Ajo dukej aq seksi dhe nuk u largua nga unë gjatë gjithë natës. U bëmë shumë të dehur dhe shumë flirt. Në fund të mbrëmjes ajo më pëshpëriti se duhet ta kaloja natën me të. Isha shumë i lumtur dhe thashë po.

Të dy e dinim saktësisht se çfarë donim dhe dera mezi u mbyll para se të zhvishnim njëri-tjetrin.

Ne përfunduam në shtratin e saj duke bërë seksin më emocionues dhe pasionant që kam bërë për një kohë të gjatë.

Ishte më shumë se seksi i dehur. Ajo tha se donte të më shihte çdo ditë, gjë që do të kishte qenë e shkëlqyeshme, përveçse unë po shihja dikë tjetër.

Duke u ndjerë në faj, më duhej të zgjidhja kë të doja dhe u përpoqa të vendosja.

Por ne ende do të takoheshim për t'u bërë fizikisht intimë kur të na jepej mundësia.

Më në fund vendosa që e doja dhe e lashë të dashurën time.

Disa javë më vonë ajo më tha se ishte shtatzënë. U befasova, por u ofrova të isha aty për të. Ajo filloi të tërhiqej nga unë.

Bëra çmos për t'i rregulluar gjërat me të, por nuk funksionoi.

Papritmas ajo tha se kishte pasur një abort dhe u kthye te ish-i i saj.

Unë u mërzita, por pranova vendimin e saj.

Tani motra ime pretendon se e ka parë atë tek mjeku duke u dukur dukshëm shtatzënë.

Mendova se ndoshta ajo nuk kishte një abort.

A do të thotë kjo se ajo po mban fëmijën tim? Ajo nuk përgjigjet kur unë mesazh apo zile. Cfare duhet te bej?

Deidre thotë: Nëse ajo është shtatzënë, nuk mund ta dini me siguri se kush është në të vërtetë babai derisa të lindë fëmija.

Ndoshta ajo e pa ish-in e saj ndërsa ju po shqetësoheshit dhe u kthye tek ai sepse e di se është fëmija i tij që po pret.

Ecni me kujdes. Do të ishte e gabuar të krijoni probleme në marrëdhënien e saj, veçanërisht nëse ata presin me kënaqësi një fëmijë së bashku.

Bëni kontakte të matura dhe thoni që nëse ajo është shtatzënë dhe mund të jetë e juaja, ju do të luani rolin tuaj dhe do të ishit një baba i përkushtuar, financiarisht dhe emocionalisht, duke supozuar se një test i ADN-së vërtetoi se fëmija është i juaji.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat