Shenjat me fat dhe pa fat të javës

Life style

Shenjat me fat dhe pa fat të javës

Më: 18 shkurt 2024 Në ora: 10:11
Foto ilustrim

Me fat

Peshqit dhe Ujori, të lindur në fillim të dhjetëditëshit të parë, këtë javë, të paktën deri në datën 23, nuk do të keni asnjë ankesë. Jeni në maksimumin tuaj, në aspektin romantik dhe financiar, do të gjeni mënyra për të dalë nga rrugët pa krye ose mund t’ju vijnë mundësi të mrekullueshme. Nga ana tjetër, romantikët do bëhen (ju që nuk jeni), të ëmbël, simpatikë dhe të dashuruar.

Pa fat

Luanët, Demi, Akrepi, të lindur në mes të dhjetëditëshit të parë, me Marsin në Ujor që ju bën katror, ​​nuk ndiheni aspak rehat në vendndodhjen “marrëdhënie”, “shtëpi”, “punë”. Bëhuni gati sepse klima pritet të dinamitizohet, sidomos në datën 22, me skena e kontradikta nga më të ndryshmet, rivalitete, pretendime e kërkesa, të cilat mund të sjellin largësi e deri në ndarje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat