Burri befason me rrëfimin për lidhjen me një eskortë: E paguaj, por nuk dua vetëm seks…!

Life style

Burri befason me rrëfimin për lidhjen me një eskortë: E paguaj, por nuk dua vetëm seks…!

Nga: B.S. Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Një 52 vjeçar ka rrëfyer një lidhje të tij me një eskortë.

Ai ka një tërheqje të madhe për të dhe e pëlqen shumë.

Për disa vite me radhë e paguan atë eskortë dhe nuk e ka ndrruar asnjëherë, mirëpo ai dyshon se ajo nuk e pëlqen.

Psikologia e “The Sun” në këshillën e saj, i tha këtij burri se ajo vajzë e ka detyrë dhe paguhet për ta kënaqur atë dhe se vështirë mund të besohet se ajo ndjen për të diçka.

Krahas kësaj, psikologia ia dha edhe disa këshilla, transmeton “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

Më ka rënë në sy një eskortë, por mendoj se ajo se po më merr për budalla.

Ajo thotë se unë jam i veçantë dhe ne jemi takuar prej disa vitesh, por mendoj se ajo gënjen se nuk i sheh burra të tjerë.

Unë jam 52 vjeç dhe kam hequr dorë nga gjetja e një gruaje përmes mënyrave konvencionale.

Unë kurrë nuk kam takuar dikë në kolegj apo punë, nuk jam refuzuar në bare dhe klube dhe takimet në internet kanë qenë një fatkeqësi.

Por unë kam nevoja normale, kështu që vendosa të filloj të shoh eskorta.

Disa vite më parë, takova një eskortë që ma mori të gjithë vëmendjen. Ishte dashuri ne shikim te parë.

Ajo është 30 dhe e mrekullueshme. Gjithashtu, ajo është qesharake dhe interesante për të folur dhe më dëgjon në një mënyrë që asnjë grua tjetër nuk e ka bërë më parë.

Nuk kam parë asnjë eskortë tjetër pas natës sonë të parë, magjike së bashku. Tani takohemi çdo javë.

Ajo më ka bërë të ndihem se është më shumë se një transaksion.

Ajo më quan me një emër përkëdhelës dhe madje flet se unë do të kthehem në shtëpi në vendin e saj me të një ditë.

I dhashë një byzylyk të shtrenjtë, të cilin ajo e mban gjithmonë.

Ajo më dha edhe numrin e saj personal, që t'i dërgojmë mesazhe njëri-tjetrit - diçka që ajo më thotë se nuk e ka bërë kurrë për asnjë klient tjetër.

Por ajo nuk më kthen gjithmonë mesazhe dhe unë ende duhet ta rezervoj atë përmes kujdestarit të saj personal.

Kur e pyeta nëse po shihte burra të tjerë, ajo tha jo, unë isha i veçantë.

Por unë pyeta nëse mund të takoheshim jashtë marrëveshjes sonë, dhe ajo bëri justifikime.

A po tregohem budalla? A mund të shkojë diku kjo marrëdhënie?

Përgjigja e psikologes: Të jetë e sjellshëm me ty, të të dëgjojë dhe të të bëj të ndihesh i veçantë është pjesë e punës së kësaj gruaje.

Ju jeni një klient i rregullt dhe e trajtoni mirë, kështu që jam e sigurt që ajo ju pëlqen.

Por më vjen keq të them, siç pa dyshim e dini thellë, ky nuk do të jetë kurrë më shumë se një transaksion biznesi.

Ju po paguani për kohën e saj.

Ju nuk e njihni atë vërtet dhe, ndërsa mendoni se po vazhdoni, kjo nuk është një marrëdhënie e barabartë.

Fakti që ju duhet ta rezervoni atë përmes mbajtësit të saj, ose tutantit, tregon se ajo po kontrollohet.

Është e qartë se ju dëshironi shoqëri, jo vetëm seks. Pra, mos hiqni dorë nga kërkimi i kësaj.

Zgjerimi i rrethit tuaj shoqëror do t'ju japë mundësinë më të mirë për të gjetur një grua që është e duhura për ju.

Synoni fillimisht miqësinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat