“Nuk mundem ta ndaloj seksin me të, por nëse e zbulojnë prindërit tanë atëherë …”

Life style

“Nuk mundem ta ndaloj seksin me të, por nëse e zbulojnë prindërit tanë atëherë …”

Nga: Bota sot Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 22:18
Ilustrim

E dashur Deidre: Djali i njerkës time dhe unë nuk mund t'i mbajmë duart larg njëri-tjetrit.

Pavarësisht se bëj çmos për të vazhduar me një burrë tjetër, nuk mund të ndaloj seksin me të.

Kam frikë të mendoj se çfarë do të thoshte familja jonë nëse do ta merrnin vesh.

Ne u takuam në adoleshencën tonë të vonë kur nëna e tij u bashkua me babin tim.

Ne kemi qenë gjithmonë miq dhe më pas dy vjet më parë ai filloi të më ndihmonte të shihja se isha në një marrëdhënie abuzive.

Ai ishte mbështetës dhe një i besuar i vërtetë. Unë jam 34 vjeç dhe ai është 36.

Në letër, i dashuri im abuziv ishte njeriu i përsosur - i pasur, nga një familje e mirë dhe me një punë të qëndrueshme.

Fatmirësisht, ai butësisht më bëri të vetëdijshme se ish-i im po më izolonte nga miqtë dhe familja ime.

Ai kontrollonte paratë dhe jetën time.

Menjëherë pasi mbarova me atë, u bashkova me të.

Ishte tepër pasionante, seksi më i mirë që kam bërë.

Qëndruam në banesën time të izoluar për ditë të tëra, shpesh vetëm dilnim jashtë për të marrë ushqim dhe pastaj ktheheshim drejt në shtrat.

Pa dëshirë, ne ramë dakord të përfundonim lidhjen tonë disa muaj më vonë, duke e ditur se do të shkatërronim gjërat brenda familjes.

Ne e dinim gjithashtu se përtej seksit dhe një miqësie të ngushtë, asgjë më shumë nuk mund të ndodhte.

Të dy vazhduam dhe fillova të takohem me një burrë të bukur.

Ne jemi takuar prej tre muajsh dhe megjithëse është herët, dhe po e bëjmë ngadalë, mund të kemi një të ardhme së bashku.

Për turp, që nga kjo lidhje kam fjetur me të në tre raste.

Ne nuk mund të qëndrojmë larg njëri-tjetrit.

Deidre thotë: Nuk mund t'i kesh të dyja, kjo është e sigurt. Ju dhe djali i njerkës tuaj nuk jeni të afërm gjaku, kështu që kjo nuk është një marrëdhënie incestuese dhe nuk është e paligjshme.

Megjithatë, është gabim të tradhtosh të dashurin dhe herët a vonë e vërteta do të dalë në shesh.

I dashuri juaj tingëllon si një burrë i bukur, i cili nuk e meriton të mashtrohet.

Sigurisht, është emocionuese të kesh një flakë, por ti e pranon se nuk ka të ardhme për ty me djalin e njerkës tënde, përtej një miqësie të ngushtë.

Tregojini atij se keni nevojë për hapësirë për t'i bërë gjërat në marrëdhënien tuaj të re - dhe kështu nuk mund ta takoni atë. Pastaj mbajeni qëndrimin tuaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat