Si të bësh të lumtur një grua për 60 minuta?

Life style

Si të bësh të lumtur një grua për 60 minuta?

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 19:18
Ilustrim

Nëse përmendim SPA, sytë na shkëlqejnë dhe patjetër që është një nga dhuratat më të këndshme.

Për më tepër lumturia 60 minuta, ju jep më pas një javë me shumë energji.

Tashmë e dini që Class është një hapësirë ku ju merrni sugjerime për të kaluar momente të bukura dhe relaksuese, e ku më mirë se në Umé SPA!

Këtë herë po ju sjellim në vëmendje paketat Relax & Revive, të cilat janë krijuar dedikuar festave të 7 & 8 Marsit. Ju mund t'i përdorni këto paketa si giftcard ose thjesht si një dhuratë për veten.

Janë 3 arsye pse të gjithë rikthehen në Umé Spa, në Elisa Hotel Tirana:

1. Mikëpritja

Është elementi i parë dallues që ju e ndjeni që në momentet e para të mbërritjes në hollin e hotelit dhe në ambjentet e Spa-së. Një staf profesional dhe i këndshëm që shton grimca lumturie në ditën tuaj.

2. Cilësia e masazheve dhe trajtimeve

Në Umé SPA ju gjeni një staf të kualifikuar në fizioterapi, metoda masazhi dhe lloje të ndryshme trajtimesh.

3. Shërbimi dhe hapësirat e relaksit

Sauna, banjo turke, dhomë kripe, jacuzzi, dush emocional, dush akulli, dhomë relaksi, një kombinim i të gjitha këtyre hapësirave ju krijon një ditë të paharrueshme pranë njerëzve që doni.

Këto janë 3 arsye pse Umé SPA, gjithashtu duhet të jetë një zgjedhje përgjatë fundjavave.

Në dorën tuaj mbetet të zgjidhni se me kë do të doni t'i ndani disa momente qetësie dhe relaksi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat