Burri me fantazi të çuditshme seksuale: Nuk mund të përmbahem, dëshiroj ta shoh partneren time duke bërë seks me..!

Life style

Burri me fantazi të çuditshme seksuale: Nuk mund të përmbahem, dëshiroj ta shoh partneren time duke bërë seks me..!

Nga: B.S. Më: 15 mars 2024 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Një burrë 46 vjeçar ka befasur me rrëfimin mbi fanatazinë e tij seksuale.

Ai për psigologen e “The Sun” ka treguar dëshirën e zjarrtë që ka për ta parë partneren e tij duke bërë seks me një burrë tjetër.

Burri tha se këtë e ka diskutuar edhe me gruan e tij dhe se e ka aprovuar propozimin që të kryej marrëdhënie seksuale me një burrë tjetër.

Mirëpo, ai tha se ndihet i “çuditshëm” për faktin se si ka një fanatazi të tillë, derisa kërkoi këshilla nga ajo, përcjell “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

Mendimi që e dashura ime të bëjë seks me një burrë tjetër më ndez aq shumë sa që dua ta bëj realitet fantazinë time.

Por unë jam i shqetësuar se kjo më bën pak të çuditshëm ose të çoroditur.

Unë jam një burrë 46 vjeç dhe partnerja im është 45.

Kemi tre vjet që jemi bashkë.

Disa javë më parë ishim në shtrat, të pagjumur, kur filluam të flisnim për ish-at tanë dhe çfarë kishim marrë seksualisht me secilin prej tyre.

Ndërsa, ajo përshkroi përvojat e saj të mëparshme seksuale, e gjeja veten duke u emocionuar gjithnjë e më shumë.

Që atëherë, ne kemi folur për të sa herë që kemi bërë seks, dhe kjo e ka bërë orgazmën tonë shumë më të fortë.

Fantazinë tonë e vazhdonim edhe kur shkonim në një restorant. Ne diskutuam për burrat në tavolinat e tjera dhe e bëra atë të përshkruante saktësisht se çfarë do t'i lejonte t'i bënin asaj.

Mbrëmë, unë shpreha mendimet e mia, duke i thënë asaj: “Duhet të ndalojmë së foluri për këtë dhe ta bëjmë në të vërtetë. Unë dua të të shikoj me një burrë tjetër.”

Isha nervoz që do të më tregonte se ku të shkoja, por mendoj se edhe asaj i pëlqeu ideja.

Tani jam i shqetësuar se diçka nuk shkon me mua që e dua këtë.

Unë kurrë nuk e kam ndier këtë dëshirë më parë me dikë tjetër, dhe megjithatë tani jam e fiksuar pas saj.

Megjithatë, nuk e kam idenë se si ta rregulloj këtë. Nuk dua të jetë një burrë që njoh.

Por nuk mund të shkosh te një i panjohur në pub dhe t'i kërkosh të bëjë seks me partnerin tënd, apo jo?

A duhet të përpiqem ta ndjek këtë apo duhet ta heq nga mendja ime?

Përgjigja e psikologes: Të kesh këtë lloj fantazi seksuale është shumë më e zakonshme sesa do ta imagjinonit dhe nuk ju bën të çuditshëm.

Të duash të shohësh partnerin tënd me një burrë tjetër, është të duash të jesh një qyqar.

Por shndërrimi i fantazive në realitet rrallëherë shkon ashtu siç e imagjinonit.

Edhe nëse partneri juaj është dakord dhe mund të gjeni një burrë të gatshëm për të bërë seks me të para jush, nuk e dini se si do t'ju bëjë të ndiheni.

Mund të bëheni xhelozë ose të mërzitur.

Dhe skenari më i keq është se do të kishte një efekt negativ në marrëdhënien tuaj të fortë.

Flisni me partneren tuaj për këtë me kujdes dhe merrni një vendim të përbashkët me të cilin jeni të kënaqur.

Ndonjëherë fantazitë mbahen më mirë në fushën e imagjinatës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat