“E kam në mendje seksin me motrën e gruas sime”/ Rrëfimi i burrit: Imagjinoj duke puthur dhe zhveshur…!

Life style

“E kam në mendje seksin me motrën e gruas sime”/ Rrëfimi i burrit: Imagjinoj duke puthur dhe zhveshur…!

Nga: Bota sot Më: 13 prill 2024 Në ora: 22:29
Foto ilustrim

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një 50 vjeçar.

Ai ka treguar që ka ndjenja për motrën binjake të gruas së tij, përcjell “Bota sot”.

Sipas tij, gruaja e tij nuk po mendon për jetën seksuale.

Ndërsa psikologia thotë që kunata juaj nuk ka gjasa të mirëpresë vëmendjen tuaj dhe ju do të prishni martesën tuaj.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: Gruaja ime ka një motër binjake identike dhe unë jam i dëshpëruar t'i gris rrobat dhe të bëj seks me të.

Unë dhe gruaja ime jemi në të 50-at dhe kemi qenë së bashku për 23 vjet.

E kam dashuruar binjaken e saj që kur seksi martesor doli nga dritarja pas lindjes së më të voglit tonë, i cili tani është 17 vjeç.

Imagjinoj duke puthur dhe zhveshur kunatën time, shkruan The Sun, përcjell “Bota sot”.

Unë dyshoj se gruaja ime i di ndjenjat e mia, sepse ajo vazhdon të bëjë komente për të kur jemi vetëm.

Ajo do të pyesë nëse e preferoj motrën e saj apo do ta rris atë kur po grindemi.

Unë kam nevoja seksuale, por gruaja ime nuk duket se kujdeset për to.

Nuk di si ta zgjidh këtë çështje.

Përgjigjja e psikologes: Ju nuk mund të shkoni në këtë rrugë.

Kunata juaj nuk ka gjasa të mirëpresë vëmendjen tuaj dhe ju do të prishni martesën tuaj.

Zgjidhja qëndron në përmirësimin e lidhjes tuaj me gruan tuaj.

Kështu që bisedoni me të se sa shumë ju mungon intimiteti.

Nëse lidheni sërish me gruan tuaj, këto ndjenja së shpejti do të shkrihen.

Paketa ime e mbështetjes Saving Your Sex Life do të ndihmojë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat