Unë bëj miliona duke fjetur me të moshuarit - u ofroj atyre një aventurë dhe i bëj të ndihen të rinj

Life style

Unë bëj miliona duke fjetur me të moshuarit - u ofroj atyre një aventurë dhe i bëj të ndihen të rinj

Më: 14 prill 2024 Në ora: 22:40
Wisconsin Tiff

Ylli i filmave për të rritur, Wisconsin Tiff, 35 vjeçe, pretendon se fiton një pasuri duke krijuar përmbajtje provokuese me burra të moshuar, dhe tani ka ndarë atë se çfarë gjen aq tërheqëse në pensionistët.

Një yll provokues i filmave për të rritur, i njohur më së miri për intimitetin me OAP-et (personat e moshuar), ka zbuluar pse e gjen aq tërheqës brezin e vjetër.

Tiff nga Wisconsin, SHBA, pretendon se fiton një pasuri duke kaluar kohë intime me burra të moshuar dhe ka hapur zemrën rreth asaj që e bën zemrën e saj të rrahë më shpejt për njerëzit e moshuar. Bukuroshja bionde ka bërë një "bum" të madh me përmbajtjen e saj pikante për pensionistët.

Megjithëse ajo thotë se ka të bëjë me një spektër të gjerë të burrave, ajo thotë se të moshuarit kanë një sharm të caktuar. Nëna 35-vjeçare thotë se i pëlqen të bëjë video me njerëzit që nuk marrin mjaftueshëm vëmendje.

Image

Por nuk ka dyshim se dallimet e saj me zotërinjtë më të moshuar janë ato që i sjellin më së shumti vëmendjen.

Duke folur për Daily Star, Tiff, e cila përdor emrin Wisconsin Tiff në internet, pranoi se thjesht i gjen ata më të qetë, dhe që dinë çfarë duan. "Nuk kam asgjë kundër burrave të moshës sime, por ka një arsye pse më pëlqejnë burrat më të moshuar," ajo tha.

"Ata janë më të mençur dhe ndërsa plakesh, kupton vërtet se çfarë është e rëndësishme në jetë. Burrat më të moshuar duan aventurë dhe argëtim. Ata nuk e kanë problem atë që bëj për punë. Ata e duan faktin që i bëj të ndihen të rinj përsëri."

Tiff më parë i tha Daily Star: "Unë gjithashtu krijoj përmbajtje edhe me burra të harruar. Dua të them se unë filmoj edhe me tipa që nuk i përkojnë këtij përshkrime, por shumica e tyre janë ata që janë të harruar. Dhe ndonjëherë mendoj se a është kjo për shkak se edhe unë kur isha fëmijë u harrova, kështu që u jap atyre një shans."

Bukuroshja nga shtetet e bashkuara thotë se që nga hyrja në këtë industrinë, përfshirë dhe bashkëngjitjen në OnlyFans, të ardhurat e saj janë rritur muaj pas muaji, dhe tani ajo po bën një jetesë shumë të rehatshme. Ajo llogarit se mund të marrë rreth £16,000 ($20,000) në javë.

Image

Megjithëse fiton më shumë se sa mjaftueshëm para për të jetuar rehat, ajo nuk ka plane të heqë dorë shumë shpejt, ose në të ardhmen për këtë çështje. "Nuk dua të dal në pension shumë shpejt," tha ajo.

"Vërtet më pëlqen të jem para kamerës, kështu që është diçka që më pëlqen të bëj. Nëse do të tërhiqesha, do të mërzitesha, mendoj. Dua të bëj diçka në internet, siç shihni të moshuarat që bëjnë TikToks dhe gjëra të tilla. Sa kohë që më lejohet dhe shëndeti im është i mirë, dua ta bëj këtë sa më gjatë të mundem."

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat