Rrëfimi i “çmendur” i 25 vjeçares: Bëj s... të mrekullueshëm treshe, mirëpo tani...

Life style

Rrëfimi i “çmendur” i 25 vjeçares: Bëj s... të mrekullueshëm treshe, mirëpo tani...

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2024 Në ora: 22:35
Foto ilustrim

Një grua 25 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj dashurie me një çift. Gruaja ka treguar se seksi me ish- kolegun e saj dhe të dashurën e tij është i mrekullueshëm dhe për këtë ajo ka refuzuar oferta me burra tjerë.

Gruaja tani gjendet në pozitë të pa lakmueshme, kjo për shkak se nuk e di si t’iu tregojë miqve dhe familjes për marrëdhënien e saj.

Rrëfimi i plotë:

Unë jam një grua 25 vjeçe dhe punoj për një qendër aktiviteti në natyrë. Unë bëj marketingun e tyre dhe është puna ime e parë që kur lashë universitetin.

Kur kontrata ime për akomodimin mbaroi, një nga instruktorët tha se kishin një dhomë rezervë në shtëpinë e tyre.

Ai është i bukur dhe e dija se ishte në një marrëdhënie të përkushtuar me të dashurën e tij. Ai është 29 dhe ajo 28.

U transferova në shtëpinë e tyre të bukur dhe m'u dha një dhomë e madhe me një dritare gjiri në pjesën e përparme.

Isha atje për dy javë kur patëm një rrjedhje në dhomën time të gjumit nga një rezervuar uji. Më shkoi në të gjithë shtratin, tavolinën dhe garderobën time.

Shokët e shtëpisë më ndihmuan të thërrisja një hidraulik dhe, pasi hoqa shtratin dhe rregullova dhomën time të gjumit, vendosëm të zbrisnim në pijetore për të më ndihmuar të mbytja dhembjet e mia.

Kur u kthyem, të tre ishim pak të dehur. Ata thanë se mund të flija në dhomën e tyre të gjumit, kështu që fillova të vendosesha në dysheme.

Pastaj kolegu im dhe e dashura e tij filluan ta merrnin dhe më tërhoqën brenda. Me të vërtetë u ndje shumë rehat. Ne përfunduam duke ndarë shtratin si treshe.

Natën tjetër ishte e njëjta gjë - dhe unë e kam ndarë kryesisht shtratin e tyre që atëherë.

Seksi me ta është i mrekullueshëm. Unë jam i kënaqur me situatën, kështu që kam refuzuar disa takime me burra, të cilat shoqet e mia i konsiderojnë të çmendura.

Si mund t'u them atyre se kam një marrëdhënie me shokët e shtëpisë?

DEIDRE THOTË:

Nuk është punë e askujt tjetër veç e juaja. Nuk po lëndoni askënd, jeta juaj private është pikërisht kjo.

Polyamoria është në rritje. Vetëm sigurohuni që të tre keni diskutuar për kufij të qartë për të zvogëluar shanset që dikush të lëndohet.

Fakti që më keni shkruar sugjeron që nuk jeni plotësisht të kënaqur t'ua mbani statusin e marrëdhënies miqve dhe familjes.

Nëse grupi juaj bëhet më i vendosur, fshehja e kësaj pjese të jetës suaj do t'ju rëndojë shumë.

Dhe nëse arrin një pikë ku ndikon në marrëdhënie të tjera të rëndësishme me të dashurit, do t'ju duhet të gjeni guximin të jeni të hapur me ata që kanë rëndësi për ju, ose të mendoni t'i jepni fund kësaj marrëveshjeje.

Biseda për këto konsiderata me një të huaj mund të jetë e dobishme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat