Shenjat e horoskopit që nuk ju pëlqejnë dhe do t’ua tregojnë në fytyrë

Life style

Shenjat e horoskopit që nuk ju pëlqejnë dhe do t’ua tregojnë në fytyrë

Më: 21 prill 2024 Në ora: 13:04
Foto ilustrim

Dijeni që nëse këto shenja nuk ju pëlqejnë, do ta kuptoni menjëherë. Nga stili i tyre, nga toni i zërit, ironia e tyre apo fakti që ato do ta injorojnë plotësisht ekzistencën tuaj. A

Dashi

Dashi në jetën e tij është një libër i hapur. Gjithçka që ai mendon pasqyrohet në fytyrën e tij. Nëse për ndonjë arsye ai ju takon dhe nuk ju pëlqen, na besoni se ai do t’ju tregojë. Në të gjitha mënyrat. Dhe nuk do t’i interesojë nëse ju bën të ndiheni keq apo nëse jeni ofenduar nga sjellja e tij ndaj jush. Në rosat e tij. Ai është edhe nëse ju pëlqen. Dhe në fund e dini se me kë keni të bëni dhe ai nuk po ju shet përrallë.

Akrepi

Edhe më keq se Dashi në këtë pjesë, është Akrepi. Që në “Jam i lumtur” i parë do t’ju skanojë dhe nëse ka diçka që nuk i pëlqen tek ju, do t’ju fusë direkt në listën e tij të zezë. Dhe dije që nuk ke asnjë shans të dalësh prej andej, sepse ai nuk e ndryshon kurrë mendjen. Ai i beson instinkteve të tij dhe nëse ndjen se diçka nuk ju “ul” mirë, atëherë do të jeni në listën e “armiqve”. Ai nuk do të fshehë se çfarë ndjen për ju. E kundërta. Ai do të sigurohet t’ju tregojë në çdo mënyrë.

Virgjëresha

Virgjëresha ka kuti në mendjen e saj. Pra, nëse nuk futeni në këto kuti, atëherë automatikisht futeni në listën e asaj që ai nuk i pëlqen. Dhe meqenëse Virgjëresha është në mosmarrëveshje me diplomacinë, dijeni se ajo do të tregojë mospëlqimin e saj për ju personalisht. Ajo do të bëhet kritike, kaustike dhe e keqe. Paç fat!

Bricjapi

Bricjapi do ju skanojë që në momentin e parë. Nëse diçka nuk shkon me të, atëherë dijeni se ai nuk do të ndryshojë mendim për ju, do t’ju urrejë dhe do t’ju trajtojë ftohtë dhe indiferent. Ai do të të shikojë me një vështrim vrastar dhe më pas do ta kuptosh menjëherë se me të është më mirë të mos kesh shumë. Kërkoni diku tjetër për miqtë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat