Rrëfehet 30 vjeçarja: Kam dashnor të pabesueshëm dhe bëj seks të zjarrtë me të, por ai është i martuar dhe tani...

Life style

Rrëfehet 30 vjeçarja: Kam dashnor të pabesueshëm dhe bëj seks të zjarrtë me të, por ai është i martuar dhe tani...

Nga: Bota sot Më: 28 maj 2024 Në ora: 22:33
Foto ilustrim

Një grua 30 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë me një burrë të martuar. Gruaja tregon se si filloi dashuria e tyre, gjersa shton se ai është një dashnor i pabesueshëm.

Rrëfimi i plotë:

E DASHUR DEIDRE: Menaxheri i faqes në punë hyri për të më ndihmuar me një punonjës të vështirë dhe tani kemi filluar një lidhje të zjarrtë, por ai është një burrë i martuar.

Unë jam 30 vjeçe dhe punoj në një call center në departamentin e burimeve njerëzore. Një nga punonjëset tona ishte një grua që nuk e kaloi provën.

Unë pata detyrën e padëshiruar t'i thosha se po humbiste punën dhe ndërsa e përcolla nga ambienti, ajo filloi të më gjuante me eksploziv.

Fatmirësisht burri në krye të godinës hyri dhe e shoqëroi jashtë portave të sigurisë.

Isha e mërzitur, por ai ishte i bukur dhe më siguroi se nuk kisha bërë asgjë të keqe.

Ai më dërgoi një mesazh më vonë për të parë se si isha. Filluam të flirtonim me tekst dhe më në fund e pyeta nëse donte një pije, si falënderim për ndërhyrjen.

Disa net më vonë gjetëm një pijetore të bukur dhe bleva një shishe verë. Ai ishte aq simpatik. Dukej aq seksi dhe nuk mund ta besoja se nuk e kisha vënë re kurrë më parë.

Ai më tha se ishte 41 vjeç dhe i martuar, por marrëdhënia e tij ishte e tmerrshme. Tha se gruaja e tij ishte e keqe dhe kontrolluese.

Ai më ktheu në banesën time më vonë dhe më çoi drejt në derën time të përparme. E ftova për një pije, por ne të dy e dinim që një pije nuk ishte e nevojshme.

Brenda pak çastesh, ne po putheshim dhe po i hiqnim rrobat njëri-tjetrit. Ai ishte një dashnor i pabesueshëm. Koka më rrotullohej.

Të nesërmen ai u kthye përsëri në banesën time. Jemi takuar me njëri-tjetrin për muaj të tërë. Miqtë e mi më thonë se jam e çmendur sepse ai është i martuar. Ai thotë se do të lërë gruan e tij, por unë nuk e besoj.

E di që gjërat nuk do të ndryshojnë, por nuk mund ta heq veten nga ai.

DEIDRE THOTË: Shokët e tu kanë të drejtë.

Statistikat vërtetojnë se aferat rrallë rezultojnë që zonja të humb burrin e saj, por në mënyrë të pashmangshme të paktën një person lëndohet. Ka të ngjarë të jeni ju.

Tani për tani, ai është duke e ngrënë tortën e tij dhe duke e ngrënë atë gjithashtu - të takon ty për seks dhe pastaj të largohet për të luajtur familje të lumtur me gruan e tij.

Sigurisht që ai mund të jetë vërtet në një marrëdhënie kontrolluese, por ai duhet ta zgjidhë atë së pari përpara se ta merrni seriozisht.

Ti vlen më shumë sesa të bësh seks pa lidhje me këtë djalë. Ti meriton një marrëdhënie të dashur, të veçantë me një mashkull që të vendos në krye të prioriteteve të tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat