Pantallonat më trend për sezonin e verës!

Life style

Pantallonat më trend për sezonin e verës!

Më: 10 qershor 2024 Në ora: 23:01
Ilustrim

Pantallonat më me stil të stinës?

Janë të paktën 10 modele që duhet t’i kemi në gardërobën e verës, dhe që janë trend i momentit.

Duke nisur nga ato me vijë anash, me ngjyra të ndezura e që bëjnë kontrast, për të cilën po çmenden prej muajsh stilistë e të famshëm, deri tek varianti me vija vertikale, një aleat i mirë që të tregon trupin më të gjatë

Gjithashtu është modeli kilota dhe copa e derdhur, zgjedhja ideale dhe për ceremoni elegante dhe dasma, ato me bel të lartë dhe rrip për të garantuar një pamje të sofistikuar.

Image
Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat