E filmoi duke bërë seks, vajza ‘shokohet’ kur e kupton se i dashuri i kishte…!

Life style

E filmoi duke bërë seks, vajza ‘shokohet’ kur e kupton se i dashuri i kishte…!

Nga: B.S. Më: 14 qershor 2024 Në ora: 22:24
Foto ilustrim

Një 27 vjeçare ka rrëfyer problemet me të dashurin e saj.

Së pari, tregoi se e kishte lejuar atë t’I bënte foto dhe video gjatë seksit, mirëpo më pas kishte mësuar se një gjë të tillë e kishte bërë edhe me ish të dashurat.

Kjo gjë e shkatërroi atë, sa që ajo kërkoi këshillë nga psikologia e “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

Përkundër gjykimit, e lashë të dashurin tim të bënte foto dhe video duke bërë seks, sepse besoja se marrëdhënia jonë ishte vërtet e veçantë.

Por tani kam zbuluar se ai e ka bërë këtë në marrëdhëniet e mëparshme me gra të tjera, dhe ndihem e përdorur dhe e tradhtuar. E kam të pamundur ta fal.

Unë jam 27 vjeç dhe ai 33. Ne kemi qenë bashkë për një vit dhe mendova se ai ishte 'i vetmi'.

Ai më pyeti nëse mund të na filmonte gjatë seksit për muaj të tërë. Isha nervoz për këtë - me të vërtetë duhet t'i besoj dikujt që të lejoj veten të filmohem kaq intimisht.

E pyeta nëse e kishte bërë më parë dhe ai tha jo.

Kështu që e lashë të bënte foto dhe video të këqija, të cilat ai premtoi se nuk do t'i ndante kurrë dhe se do t'i fshinte.

Por kur po shfletoja fotot në telefonin e tij, gjeta disa nga një ish - krejtësisht i zhveshur.

Unë isha aq e lënduar.

Ai tha se kishte harruar që ishin atje dhe nuk më kishte thënë sepse nuk donte të më mërzitte.

Nuk jam mendjelehtë dhe e di që ai ka pasur marrëdhënie të mëparshme, ashtu si unë.

Jam i mërzitur që më gënjeu dhe se i kishte mbajtur fotografitë. Mund të mendoj vetëm se ai gënjeu sepse mendoi se unë do të thoja jo ndryshe.

Më ka bërë të pyes nëse çdo gjë që më ka thënë është e vërtetë dhe tani dyshoj në ndjenjat e tij për mua.

Ai kërkoi falje dhe unë e detyrova të fshinte pamjet tona para meje.

Por nuk mund të ndaloj së menduari për të. Unë me të vërtetë e dua atë dhe, në të gjitha mënyrat e tjera, ai është i dashuri i përsosur.

Si mund ta kapërcej këtë?

Përgjigja e psikologes: Ndjenja juaj e tradhtisë është e vlefshme. Cilatdo qofshin arsyet e tij - dhe ai mund të jetë përpjekur t'ju mbrojë siç thotë ai - ai gënjeu.

Ai gjithashtu mbante fotografi të ish-it të tij, duke ju bërë të mendoni se nuk mund t'i besoni atij për të fshirë fotot tuaja.

Nëse doni ta riktheni marrëdhënien tuaj në rrugën e duhur, duhet të flisni me të sinqerisht se pse kjo ju ka mërzitur kaq shumë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat