“Fantazia ime e fundit është të shoh gruan time duke bërë seks me shokun tim më të mirë, por ende...”

Life style

“Fantazia ime e fundit është të shoh gruan time duke bërë seks me shokun tim më të mirë, por ende...”

Nga: BS Më: 19 qershor 2024 Në ora: 22:30
Foto ilustrim

Nuk mund të ndalem së menduari për këtë dhe tani po marr guximin t'i kërkoj ta bëjë atë, pasi të gjithë do të shkojmë në një festë së bashku. Ai tashmë është në bord.

Unë jam 42 dhe ajo 40. Ne jemi të martuar për gjashtë vjet.

Shoku im më i mirë është 43 vjeç dhe beqar pasi u divorcua.

Fillova të fantazoja për të duke fjetur me gruan time disa vite më parë, pasi më tha se sa në formë mendonte se ishte.

Ishim të dehur dhe unë bëja shaka se ata duhet të bënin seks.

Së shpejti, ajo filloi të më pushtonte mendjen sa herë që unë dhe gruaja ime ishim në shtrat së bashku. Tani jam i fiksuar.

Të mendoj se çfarë do t'i bënte dhe si do të reagonte ajo, më shqetëson shumë.

Ideja duket shumë e gabuar… dhe megjithatë kaq e drejtë gjithashtu. Kjo është ajo që e bën atë emocionuese.

Ndonëse nuk i kam thënë drejtpërdrejt gruas sime se çfarë do të doja që ajo të bënte, kam filluar t'i tregoj asaj pornografi si lakmi ashtu edhe treshe.

Dhe së fundmi, gjatë seksit, lodrat e seksit i kam futur si zëvendësim për një mashkull tjetër.

Fundjavën e ardhshme, unë dhe gruaja ime do të kalojmë një fundjavë në një hotel në veri për festën e ditëlindjes së 40-të të një shoku.

Aty do të jetë edhe shoku im më i mirë. Ai po qëndron në të njëjtin hotel - dhe ne kemi dhoma në të njëjtin kat.

Unë i kam thënë atij se duhet vetëm të trokasë në derën tonë.

E vetmja pengesë për të përmbushur fantazinë time është se nuk ia kam thënë ende gruas sime.

Nuk kam asnjë ide se si ta hap temën. Çfarë duhet të them?

Përgjigja e psikologes: Ju jeni kapur aq shumë në fantazinë tuaj dhe e keni vënë atë në lëvizje, sa keni harruar gjënë më të rëndësishme - gruan tuaj.

Nëse nuk jeni të kujdesshëm, ekziston rreziku që ajo të ndihet në pritë, ose më keq - si një copë mishi e shkëmbyer mes jush dhe mikut tuaj më të mirë.

Dhe kjo mund të shkatërrojë martesën tuaj.

Mendoni nëse shndërrimi i fantazisë suaj në realitet do të jetë një përvojë aq e mirë sa e imagjinoni.

Të shohësh bashkëshorten tënde më të mirë të bëjë seks me të mund të shkatërrojë gjithashtu miqësinë tuaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat