Shokohet 41-vjeçarja: Burri bëri seks me kolegen në hotelin në Paris, ajo pretendon se është fetare dhe ...

Life style

Shokohet 41-vjeçarja: Burri bëri seks me kolegen në hotelin në Paris, ajo pretendon se është fetare dhe ...

Nga: Bota sot Më: 9 korrik 2024 Në ora: 22:32
Ilustrim

Një grua 41-vjeçare, ka rrëfyer për “The Sun”, për dyshimet e saj se burri po e tradhton me kolegen e tij të punës.

Ajo ka treguar se ka parë fotografitë e tyre, teksa kishin fjetur bashkë në një dhomë hoteli, gjatë një udhëtimi pune në Paris, përcjell Bota sot.

Lexojeni rrëfimin e saj të plotë:

E dashur psikologe:

Burri im mori një kolege në Paris në një udhëtim pune dhe ata ndanë të njëjtën dhomë gjumi. E di që kanë bërë seks.

Pas udhëtimit të tij, ai me paturpësi më tregoi fotot e tyre në majë të Kullës Eifel dhe duke pozuar në Champs Elysees. Ai këmbëngul se nuk ka bërë asgjë të keqe.

Ai thotë se e mori atë vetëm për arsye biznesi, por mund të them se mes tyre ka më shumë.

Unë jam 41-vjeçare, burri im është 42-vjeçar dhe ai ka një biznes online veshjesh. Kolegia e tij është menaxhere e financave. Ajo është 35-vjeçare.

Me dyshime për udhëtimin, pashë emailin e tij të biznesit dhe pashë se ai kishte rezervuar vetëm një dhomë hoteli.

Kur e pyeta pse nuk kishte dy prenotime, ai filloi të shprehej se si e kishte rezervuar vonë dhe dhomat e hotelit ishin plot, nuk kishin zgjidhje tjetër veçse ta ndanin dhomën.

Ai u përpoq të më siguronte se asgjë nuk kishte ndodhur dhe ata kanë fjetur në shtretër të veçantë, por unë thjesht nuk e besoj.

Ai u zhvendos në banesën sipër zyrës së tij disa muaj më parë, duke thënë se do të ishte më pak i lodhur nëse nuk do të shkonte në punë, kështu që tani vjen në shtëpi vetëm në fundjavë.

Derisa ai ishte larg, më duhej të shkoja në spital për një operacion në shtyllën kurrizore. Ai nuk mendoi se ishte e nevojshme anulimi i udhëtimit të tij.

Ai është shumë i fshehtë për telefonin e tij kur është në shtëpi tani. E kam thirrur për sjelljen e tij, duke e pyetur nëse ka një lidhje, por ai thotë se kolegia e tij është një e krishterë praktikuese dhe ajo nuk beson në seksin para martesës.

Por nëse ajo është duke ndarë një dhomë gjumi me një burrë të martuar, ajo nuk mund të jetë aq fetare!

Ai ishte këtu me mua mbrëmë, por macja mori më shumë vëmendje se unë. Mendoj se mund ta kem humbur për shkak të koleges së tij të punës.

Përgjigjja e psikologes:

Ju mund ta keni humbur. Ai nuk po bën asgjë për t'ju bindur se është ende i interesuar në martesën tuaj. Nga ajo që keni shkruar, ai duket se e ka kontrolluar martesën tuaj.

Gjeni një moment për t'i thënë atij se nuk jeni të lumtur dhe ndjeni se marrëdhënia e tij me këtë grua po vjen mes jush.

Bëjani të ditur se do të gjeni një këshilltar për t'ju ndihmuar të përcaktoni se ku shkoni nga këtu.

Ai mund të vendosë të shkojë me ju, ose t'ju lërë të shkoni vetëm.

Të paktën atëherë do të jeni proaktive në vend që të qëndroni në harresë./Botasot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat