Mëngjes emocional, Beatrix zgjohet e përlotur

Mediale Vip

Mëngjes emocional, Beatrix zgjohet e përlotur

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 14:14
Beatrix

Beatrix është zgjuar për të disatën herë e përlotur.

Mesa duket për Beatrix, ditët e izolimit po bëhen çdo ditë e më të vështira.

Pika e saj më e dobët janë familjarët dhe qenushja e saj, arsye për të cilën mund të ketë ndodhur edhe kjo përlotje.

Episodet e përmallimit të saj kanë qenë të shpeshta teksa ajo është bërë emocionale kur ka kujtuar qenushen e saj, nënën apo kur ka dëgjuar zërin e vëllait të saj këngëtar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat