“Roza do të veshë sete seksi gati lakuriq dhe të futet në krevat”- Romeo: Nuk më bën përshtypje edhe sikur…

Mediale Vip

“Roza do të veshë sete seksi gati lakuriq dhe të futet në krevat”- Romeo: Nuk më bën përshtypje edhe sikur…

Më: 15 shkurt 2024 Në ora: 22:01
Romeo dhe Roza

Romeo dhe Roza nuk gjejnë paqe këtë herë debati i tyre ishte për krevatet.

Ilnisa ishte ajo që lajmëroi Romeon sot për planin dhe sipas saj, që Roza ta largojë atë nga krevati, do të veshë sete seksi. E gjitha kjo ka nisur pasi Françeska, e cila fle me Rozën, shkon te krevati i Heidit, dhe Romeo ngelet pa krevat. Ai ka kërkuar që të shtrihet te krevati i Rozës, por moderatorja e ka refuzuar dhe ka deklaruar se do të bëjë gjithçka që të mos e lejojë.

Ilnisa: E di se çfarë do të të ndodhë ty apo jo. Ka një plan të frikshëm Roza, Do dalësh vetë nga krevati

Romeo: Është fut në paranoja…

Ilnisa: Do bëjë super porosi. Super sete seksi, deri lakuriq fare

Romeo: Nuk më bën përshtypje farë. Dhe të veshë fytyrën e Angelie Jolie nuk më bën përshtypje. E ka kap paranoja i ka thënë të gjithëve do futet Romeo në krevat

Ilnisa: Mu duk plan i bukur në fakt që ti të humbësh

Romeo: Atë dua unë të më marrë seriozisht, e ka kap paranoja, ka porositur setin

Ilnisa: Do e porosisë.

Heidi: Pastaj del në prime

Ilnisa: Unë e kuptoj gjënë

Romeo: Ma lë mua në dorë, por se besoj se do arrijë deri aty, më dëgjo mua

Heidi: Shumë mirë ta bëjë

Romeo: Kjo është lojë e pistë tha dje. Mua nuk më bën përshtypje, më duket si vëllai im

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat