“Po ike nga prezantimi i Big Brother merr për poshtë” - Ledioni “thumbon” Arbanën?

Mediale Vip

“Po ike nga prezantimi i Big Brother merr për poshtë” - Ledioni “thumbon” Arbanën?

Më: 18 shkurt 2024 Në ora: 11:10
Ledion Liço dhe Arbana Osmani

Përveç debateve nga spektakli i mbrëmjes së kaluar së Big Brother Vip Albania, është shoqëruar edhe me komplimenta dhe “thumba”.

Ka qenë Meri, e cila ishte në studio si një nga të eliminuarat, që i tha Ledionit se është një nga moderatorët më të mirë.

E ky i fundit iu kthye ish-banores duke i thënë se këtë javë ka pasur mjaft komente të tilla pozitive. Më tej, Ledioni e vijoi fjalën e tij duke thënë se është vetë formati i Big Brother ai i cili të jep mundësinë që të ngrihesh në piedestal, e nëse ikën nga ai “merr për poshtë”.

Mos vallë kjo ishte një “kunj” për veteranen e këtij formati, Arbana Osmanin? Nuk dimë ta themi, por kjo deklaratë e moderatorit është përhapur me shpejtësi në rrjet dhe shumë prej ndjekësve mendojnë që “po”.

“Big Brother qenka spektakli i vërtetë i prezantimeve. Nuk ka përtej prodhimeve të tjera, nga këtu fillon e merr tatëposhtë”- tha Ledioni.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat