Rina Balaj sot publikon bashkëpunimin “Jena dashtë”

Mediale Vip

Rina Balaj sot publikon bashkëpunimin “Jena dashtë”

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 11:20
Rina Balaj dhe Marin

Artisja e njohur, Rina Balaj sot publikon projektin më të muzikor.

Ajo kësaj radhe vjen në bashkëpunim me artistin Marin.

“Jena dashtë”, titullohet kënga e cila do të publikohet sonte në orën 18:00.

Rina mbetet unike në sitlin e saj,

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat