Argjira kundër Gracianos, kështu po e mbështet Erjolën

Mediale Vip

Argjira kundër Gracianos, kështu po e mbështet Erjolën

Më: 13 maj 2024 Në ora: 06:12
Argjira

Erjola në daljen e parë pas Big Brother, ka treguar se e ka hequr Gracianon nga instagrami, si gjë të parë të bërë nga ajo.

Duket se mllefi për debatin e krijuar brenda shtëpisë ende nuk i ka kalur Erjolës.

Ndjekësit kanë parë se Argjira po vazhdon ta mbaj follow në Instagram Erjolën, dhe sipas tyre në një mënyrë apo tjetër kjo është një mbështetje për këtë fundit.

Image
Instagram

Si qëndron e vërteta brenda kësaj e din ato më së miri.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat