Manushi zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes të Argjirës dhe Gracianos: Problemet…

Mediale Vip

Manushi zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes të Argjirës dhe Gracianos: Problemet…

Më: 13 maj 2024 Në ora: 09:36
Ed Manushi

Moderatori i “E Diell”, Ed Manushi, ka zbuluar më tepër detaje nga ndarja e Argjira Spancës dhe Graciano Taganit.

Ai tha se nuk është një ndarje përfundimtare, por probleme mes çiftit.

Manushi u shpreh se pas daljes së Gracianos nga Big Brother VIP, do të sqarohen më tepër për marrëdhënien e tyre.

Me sa dimë ne nuk është një ndarje akoma, për famë jo e jo. Është një problem. Një çift që do të sqarohen kur të dalë Graciano nga Big Brother VIP”, tha moderatori.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat