Ana Kabashi bën një ndryshim në pamje

Mediale Vip

Ana Kabashi bën një ndryshim në pamje

Më: 13 maj 2024 Në ora: 17:33
Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur dhe ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Ana Kabashi është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo përmes postimit të fundit është shfaqur me një stil ndryshe të flokëve.

“Short hair”, ka shkruar Ana Kabashi krahas fotografisë së publikuar.

Image
Ana Kabashi

Kujtojmë, se Ana ka pasur sukses në projektin e fundit muzikor Malli.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat