Renis Gjoka mbyll rrugëtimin në “Ferma VIP”, Florian Agalliu pretendent për çmimin e madh

Mediale Vip

Renis Gjoka mbyll rrugëtimin në “Ferma VIP”, Florian Agalliu pretendent për çmimin e madh

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 06:24
Renis Gjoka

Dy finalistët më të votuar nga publiku ishin Florian Agalliu dhe Renis Gjoka.

Ata “u përleshën” të dy në sfidë, ku vetëm Florit iu dha një mundësi tjetër për të fituar çmimin e madh, duke u bërë pretendenti kryesor për treshen finaliste.

Ndërsa Renis Gjoka mbylli rrugëtimin në “Ferma VIP”.

“Secili nga dy sfidantët duhet të kalojë në një urë litarësh, kur kryqëzohen duhet të marrin rrathët. Duhet të shkojnë ti vendosin tek kunjat e drurit. I bie nga tre rrugë secilit. Kush i bie gonmgut i pari fiton sfidën”, shpjegoi sfidën Bes Kallaku. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat