“Kemi një listë me personazhet VIP për sezonin e dytë””, regjisori i ‘Ferma VIP’ jep lajmin e shumëpritur

Mediale Vip

“Kemi një listë me personazhet VIP për sezonin e dytë””, regjisori i ‘Ferma VIP’ jep lajmin e shumëpritur

Më: 14 qershor 2024 Në ora: 21:37
Bledar Linza dhe Çiljeta Hajdini

Në After Party e “Ferma VIP”, gazetarja Çiljeta Hajdini ka intervistuar regjizorin Bledar Linza.

Regjisori, i cili prej afër 3 muajsh kishte “timonin” e fermës, i pyetur se nëse do të kishte nje sezon të dytë, Linza u shpreh se po.

Regjisori i “Ferma VIP” zbuloi se kanë gati dhe një listë me personazhet VIP që do i bashkohen sezonit të dytë.

Pjesë nga intervista:

Bledar Linza:  Eksperiencë e re, e lodhshme, por e bukur

Gazetarja: Do kemi një sezon të dytë?

Bledar Linza:  Po, sigurisht

Gazetarja: Keni menduar emrat e VIP-ave që do jenë në sezonin e dytë?

Bledar Linza:  Kemi një listë në mendje

Gazetarja: Ju uroj sukese!

Bledar Linza:  Faleminderit!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat