Sinan Hoxha e lë pa fjalë gruan me këtë dhuratë

Mediale Vip

Sinan Hoxha e lë pa fjalë gruan me këtë dhuratë

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 06:29
Sinan Hoxha

Andrra, si shumë nga gratë e këngëtarëve, është mjaftë e afeksionuar pas paraqitjes së jashtme, veshjes, grimit e kurimit në përgjithësi.

Sinan Hoxha është i martuar prej vitesh me bukuroshen Andrra Destani nga Tetova, por që ka jetuar për shumë kohë në Gjermani.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve dhe portreti familjar i tyre duket mjaftë i bukur e i lumtur.

Image
Andrra

Sinani shpesh befason Andrren me lule, të cilat i pëlqejnë shumë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat