KRU Mitrovica njofton se do të ketë ndërprerje të ujit

Mitrovica

KRU Mitrovica njofton se do të ketë ndërprerje të ujit

Më: 29 nëntor 2023 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

Kompania Rajonale e Ujësjellësit në Mitrovicë ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të ketë ndërprerje të ujit në disa pjesë, për shkak të intervenimeve në rrjetin e ujësjellësit.

Rruga "Lagjia e Doktorëve"  në veri, rruga “Agim Ramadani”, Shkolla e Mesme Ekonomike "Hasan Prishtina” si dhe rruga "Jeton Tërstena" janë pjesët që do të kenë ndërprerje të ujit të pijshëm.

NJOFTIM

Mitrovicë,

Gjatë ditës së sotme do të ketë intervenime në rrjetin e ujësjellësit, ku do të ketë ndërprerje të përkohshme të ujit në këto lokacione:

- Rr "Lagje e Doktorëve" - veri"- sanim rrjedhje

- Rr. "Agim Rr. Ramadani", vazhdim i punimeve,

- Shkolla e Mesme Ekonomike " Hasan Prishtina"-ndërrim valvule,

- Rr. "Jeton Tërstena"- ndërrim valvule.

Ju faleminderit për mirëkuptimin tuaj!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat