Kryetari i Vushtrrisë viziton kryetarin e Mitrovicës, flasin për bashkëpunime

Mitrovica

Kryetari i Vushtrrisë viziton kryetarin e Mitrovicës, flasin për bashkëpunime

Më: 13 maj 2024 Në ora: 14:12
Ferit Idrizi dhe Bedri Hamza

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Ferid Idrizi ka takuar sot kryetarin e Komunës se Mitrovicës Jugore, Bedri Hamzën.

Përmes një shkrim në Facebook ka Idrizu ka bërë të ditur se me Hamzën kanë diskutuar rreth punëve e projekteve dhe mundësin e bashkëpunimet dy komunave.

Ndryshe, Bedi Hamza është edhe kandidat i PDK-së, për kryeministër, në zgjedhjet e ardhshme.

Postimi:

Sot në Mitrovicë, te miku im, kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, z.Bedri Hamza, ku diskutuam rreth punëve e projekteve të dy komunave dhe mundësinë e bashkëpunimit!

Faleminderit për pritjen e ngrohtë, Kryetar Hamza!

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat