Realme prezanton modelin e ri të telefonit, V11, sjell 5G

Mobile

Realme prezanton modelin e ri të telefonit, V11, sjell 5G

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 20:38
Foto ilustrim

Realme ka lansuar telefonin e fundit me rrjetin 5G, përkatësisht modelin Realme V11 5G dhe pajisja vjen me një ekran LCD me diagonalen prej 5.2 inç me rezolucion HD +.

Pajisja është mundësuar nga procesori Dimensity 700 dhe vjen me 4 GB RAM dhe 128 GB hapësirë të brendshme.

Realme V11 5G përmban një bateri 5000 mAh dhe vjen me një kamerë të përparme 8 megapiksel për video dhe Selfie.

Në pjesën e pasme të pajisjes ekziston një konfigurim i kamerës së dyfishtë me një kamerë me 13 megapiksel dhe një kamerë sensor me 2 megapiksel. V11 5G i ri është rreth 185 dollarë me kursin aktual të këmbimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat