Tabletët e rinj të Samsung me lidhjen 5G po vijnë në qershor

Mobile

Tabletët e rinj të Samsung me lidhjen 5G po vijnë në qershor

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 21:56
Foto ilustrim

Tabletët e rinj Samsung do të vijnë dhe ata do të jenë me siguri me interes për këdo që ka në plan të blejë një tablet të ri por me çmim të përballueshëm.

Një rrjedhje e re e cila është publikuar së fundmi sugjeron që Samsung Galaxy Tab S7 Lite dhe Samsung Galaxy Tab A7 Lite do të zbulohen zyrtarisht në qershor.

Kjo në fakt thuhet sipas WalkingCat në Twitter, zakonisht një burim i besueshëm informacioni, por aktualisht nuk ka më shumë informacion në lidhje me tabletët, përveç kohës së lëshimit në qershor 2021 dhe madhësive të ekranit – 12.4 inç për S7 Lite dhe 8.7 inç për A7 Lite.

Duket se S7 Lite do të vijë me 5G, ose të paktën opsionin e 5G, gjë që është diçka që e kemi dëgjuar edhe më parë. Duket sikur mund të jetë një nga opsionet më të mira të tabletëve për të marrë 5G me një çmim të volitshëm këtë vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat