Oppo së shpejti do të jetë një telefon fleksibël

Mobile

Oppo së shpejti do të jetë një telefon fleksibël

Më: 15 mars 2021 Në ora: 16:07
Foto ilustrim

Kompania kineze Oppo së shpejti mund të paraqesë kopjen e saj të telefonave gjithnjë e më të njohur.

Kujtojmë, telefoni i tyre i ri Oppo Find X3 Pro po kërcënon seriozisht të jetë një nga telefonët më të mirë Android këtë vit dhe tani është njoftuar ardhja e një pajisjeje tjetër.

Sipas personave të njohur të njohur, telefoni i palosshëm Oppo duhet të paraqitet para korrikut të këtij viti, raporton GSM Arena.

Nëse kjo do të ndodhë, ajo do të jetë pajisja e parë e këtij lloji të ndërmarrjes kineze, sepse Oppo X Nendo ka mbetur vetëm në nivelin e konceptit.

Përveç tyre, Xiaomi dhe Google gjithashtu pritet të paraqesin telefonat e tyre këtë vit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat