Eventi Galaxy A: Demokratizimi i inovacioneve më të fundit Galaxy

Mobile

Eventi Galaxy A: Demokratizimi i inovacioneve më të fundit Galaxy

Më: 15 mars 2022 Në ora: 15:23
Ilustrim

Seria Galaxy A është kategoria më e njohur e smartphone-ve të Samsung Electronics, duke udhëhequr demokratizimin e inovacioneve Galaxy që u jep njerëzve fuqinë për të krijuar, lidhur dhe lulëzuar.

Këtë vit, Samsung po i çon edhe më tej risitë e Galaxy për serinë A. Pajisjet e reja fantastike të serisë Galaxy A janë krijuar për të ofruar përvojën e plotë që njerëzit duan nga një smartphone.

Sigurohuni që të na bashkoheni më 17 mars në kanalin YouTube të Samsung dhe në Samsung Newsroom në mënyrë që të ndiqni ngjarjen më të fundit Galaxy A të transmetuar drejtpërdrejt duke filluar nga ora 16:00 CET.

Për më shumë detaje pas ngjarjes në lidhje me këto pajisje krejtësisht të reja, vizitoni Samsung Newsroom.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat