Ky djalë pikturon me 8 gishta në të njëjtën kohë: Rezultati do t’ju surprizojë

Ndryshe

Ky djalë pikturon me 8 gishta në të njëjtën kohë: Rezultati do t’ju surprizojë

Më: 30 mars 2021 Në ora: 17:43
Jes Rubantes

Nëse të pikturuarit ju duket e vështirë, imagjinojeni pak si është të pikturosh duke përdorur 8 gishta njëkohësisht.

Adoleshenti Jes Rubantes nga Filipinet është bërë viral në TikTok, pas videove ku shfaqet duke pikturuar me të dyja duart njëkohësisht. 

Rezultati? Portrete interesante dhe të veçanta, punuar kryesisht me stilolapsa të thjeshtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by UNILAD (@unilad)

Procesi i realizimit është i çuditshëm, por funksionon.

Djali vendos me ngjitës 8 stilolapsa mbi gishtat e tij dhe vazhdon punën, që për të, duket e thjeshtë dhe e shpejtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jes (@guhitjes)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat