Harruan të tërheqin frenin e dorës në mes të pyllit, makina përfundoi e rrokullisur

Ndryshe

Harruan të tërheqin frenin e dorës në mes të pyllit, makina përfundoi e rrokullisur

Më: 8 prill 2021 Në ora: 17:22
Foto nga vendi i ngjarjes

Një burrë i panjohur harroi të përdorte frenin e dorës kur e kishte ndalur veturën në një pyll.

Kështu vetura filloi të rrëshqiste në rrugën e pyllit.

Megjithëse burri vrapoi pas saj, ai nuk arriti ta ndalonte atë dhe në një moment vetura u përmbys në çati dhe u dëmtua dukshëm.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga Viral Life.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat