Gruaja i habit të gjithë, tregon se djali i saj peshonte 6 kg kur lindi

Ndryshe

Gruaja i habit të gjithë, tregon se djali i saj peshonte 6 kg kur lindi

Më: 8 prill 2021 Në ora: 17:45
Pamje nga videoja

Një nënë i ka habitur të gjithë pasi zbuloi në rrjetet sociale se sa peshonte djali i saj kur lindi.

Përdoruesja e TikTok @ tawnee117 u kërkoi nënave të tregonin historitë e tyre të lindjes së foshnjave mbi peshën normale.

Në një përpjekje për të kërkuar vendin e parë, @ shans1588 iu përgjigj videos, duke zbuluar se djali i saj i dytë peshonte afërsisht 6.5 kilogram kur lindi.

Image
@ shans1588

Në një video që është parë më shumë se 28.8 milion herë, Shans ndau një fotografi të djalit të saj vetëm disa çaste pasi ajo lindi me ndihmën e dy mjekëve dhe shikuesit nuk mund ta besonin atë.

Që nga postimi, videoja ka grumbulluar më shumë se 7.1 milion pëlqime dhe 103,000 komente nga shikuesit e tronditur të cilët bënin shaka se ai dukej si një i rritur. 

@shans1588

##stitch with @tawnee117 ##greenscreen Meet my 14lb .06 oz baby boy!

♬ original sound - Shans1588
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat