Gruaja ndau një foto nga shëtitja dhe u kërkoi njerëzve të dallonin zogun – a e shihni atë?

Ndryshe

Gruaja ndau një foto nga shëtitja dhe u kërkoi njerëzve të dallonin zogun – a e shihni atë?

Më: 11 prill 2021 Në ora: 16:48
Foto nga vendi i ngjarjes

Një përdoruese e Facebook postoi një foto që i ishte dërguar nga nëna e saj, në të cilën një zog fshihej që ajo nuk ishte në gjendje ta gjente për një kohë të gjatë.

Carolyn Garrett shkroi se nëna e saj i dërgoi asaj një foto me një pyetje për të identifikuar se ku ishte zogu në fotografi.

Ajo shkroi se pas disa kohësh ajo arriti të gjente një zog të kamufluar, por që nuk e njihte se cfarë lloji ishte, kështu që iu drejtua ndjekësve dhe miqve të saj në Facebook për ndihmë.

A e shihni se ku është zogu?

Carolyn gjithashtu thotë se nëna e saj e bëri të qeshë me këtë foto, dhe ajo gjithashtu tërhoqi shumë vëmendje në Facebook. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat