Vajza përjeton tmerrin, i riu e ndjek me organin gjenital jashtë deri në shtëpi

Ndryshe

Vajza përjeton tmerrin, i riu e ndjek me organin gjenital jashtë deri në shtëpi

Më: 6 maj 2021 Në ora: 20:37
Pamje nga videoja

Një vajzë në Greqi ka përjetuar momente tmerri, teksa është ndjekur nga një i ri me organin gjenital jashtë.

Vajza ka treguar në rrjetet sociale se është ndjekur këmba-këmbës nga një djalë i ri, deri në shtëpinë e saj.

Ajo ka postuar edhe videon e përndjekjes.

Siç edhe shihet në video ajo futet në pallat, e frikësuar ndersa djali tenton të hapë derën, por kur nuk mundet, largohet.

Për të është depozituar një padi dhe po kërkohet për ta vënë në pranga.

Klikoni këtu për ta shikuar videon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat