Gruaja ishte e lodhur gjithmonë, burri vendos kamerë të fshehur ta shohë se çfarë bën ajo gjatë ditës

Ndryshe

Gruaja ishte e lodhur gjithmonë, burri vendos kamerë të fshehur ta shohë se çfarë bën ajo gjatë ditës

Më: 9 maj 2021 Në ora: 12:56
Foto nga vendi i ngjarjes

Ky është një film i shkurtër nga Japonia që sjell vetëdije dhe përgjigje në pyetjen:

“Kush mbart peshë më të rëndë – burrat apo gratë?

Të gjithë mendojnë se jeta për meshkujt është më e vrazhdë dhe më e vështirë. Orë të gjata në punë, udhëtime pune e gjëra të tjera, por në të vërtetë nuk është kështu.

Në këtë video paraqitet një film i shkurtër në rrugët e Tokios kur një burrë vendosi që ta shikojë ditën e gruas së tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat