Momenti i sikletshëm, i propozoi të dashurës para mijëra njerëzve në stadium, por ajo tha “Jo”

Ndryshe

Momenti i sikletshëm, i propozoi të dashurës para mijëra njerëzve në stadium, por ajo tha “Jo”

Më: 20 korrik 2021 Në ora: 23:38
Pamje nga videoja

Një propozim në një ndeshje bejsbolli javën e kaluar në Massachusetts nuk shkoi siç ishte parashikuar.

I riu u ul në gjunjë, ndërsa në dorë mbante unazën, por vajza nuk e priste këtë propozim, e refuzoi dhe u largua mes njerëzve të tjerë.

Pasi videoja u bë virale, shpejt u zhvillua një debat nëse skena ishte e manipuluar apo ishte reale.

Shumë persona nuk do të donin të ishin në vend të djalit, ndërsa të gjithë prisnim të kundërtën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat