Çfarë i bëjnë femrat shqiptare vaginës? Flet mjeku: Kemi shumë kërkesa për…

Ndryshe

Çfarë i bëjnë femrat shqiptare vaginës? Flet mjeku: Kemi shumë kërkesa për…

Më: 29 gusht 2021 Në ora: 00:22
Ilustrim

Femrat shqiptare ndërhyjnë në vaginën e tyre tek mjekët estetistë për të ndryshuar formën e saj dhe madhësinë.

Deklarata është bërë nga mjeku Skerdi Faria i ftuar në emisionin ‘Shqipëria Live’, ku tha se ka shumë kërkesa për ndërhyrje në vaginë.

“Në rastet kur nuk është perfekte, siç vijnë tek ne që edhe i zbukurojmë, se ka nga ato raste dhe forma e madhësi nga më të ndryshmet, vijnë edhe përmirësojnë rregullojnë përmes kirurgjisë, është operacion shumë i kërkuar si në botë si në Shqipëri, po po është i kërkuar, ne ruajmë privatësinë dhe bëhet me rigorozitetin më të madh. Nuk e nxjerr dot si hunda në Instagram se nuk jemi në atë nivel zhvillimi social”, tha ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat