E pabesueshme! 32 vjeçarja lind binjakët e tretë radhazi, gjashtë fëmijë në pesë vjet

Ndryshe

E pabesueshme! 32 vjeçarja lind binjakët e tretë radhazi, gjashtë fëmijë në pesë vjet

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 18:54
Jolene Mckee

Një nënë e re ka lindur grupin e saj të tretë radhazi të binjakëve, që do të thotë se ajo ka pasur gjashtë fëmijë në pesë vjet.

Jolene Mckee, 32 vjeç dhe burri i saj Andrew, 33 vjeç, nga Brooklyn New York, tani janë një familje tetë anëtarëshe pasi së fundmi ka lindur grupi i tretë i binjakëve, Aiden dhe Jaiden, të cilët tani janë tre muajsh.

Nëna e gjashtë fëmijëve thotë se ka qenë një bekim të kesh gjashtë fëmijë nga tre shtatzëni.

Jolene dhe Andrew kanë Peyton dhe Paige 5-vjeçe, Abigail dhe Andrew 3-vjeç dhe dy djemtë tre muajsh, Aiden dhe Jaiden.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat