Nusja godet bashkëshortin në testikuj me një top bejsbolli në ditën e martesës

Ndryshe

Nusja godet bashkëshortin në testikuj me një top bejsbolli në ditën e martesës

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 15:51
Foto nga vendi i ngjarjes

Një çift britanik si duket nuk e nisi mbarë jetën martesore – pasi nusja goditi burrin e saj në testikuj gjatë një loje në dasmë.

Sipas medieve të huaja, Sarah Chesterfield e veshur me fustanin e saj të bardhë goditi me top bejsbolli bashkëshortin e saj Matt Chesterfield.

Në ato momente burri i saj bie në tokë dhe duke u rrotulluar nga dhimbja.

Më pas, Sarah përfundimisht u sigurua se partneri i saj ishte mirë, pasi të dy ndanë një puthje në kopsht.

Incidenti i papritur ndodhi kur çifti u martua më 25 shtator në Carlyon Bay Hotel, në Saint Austell, Cornwall të Anglisë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat