Rëntgenet më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Ndryshe

Rëntgenet më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 07:41
Foto ilustrim

Ne ju sjellim një galeri me rrezet X.

Më të pazakonta që keni pasur mundësinë të shihni.

Nga macet shtatzëna tek këmbët në thembra.

Shikoni galerinë me imazhet e mëposhtme. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat